Üniversiteler Buluşuyor

Aşağa gitmek

Üniversiteler Buluşuyor

Mesaj  NecroNomicon Bir Ptsi Kas. 19, 2007 11:44 am

Tüm üniversiteleri aynı platform'da paylaşım ve eğlence babında topluyoruz. Her üniversitenin yada fakultelerin birer temsilcileri var ve temsilciler kendi alanlarından sorumlu olarak paylaşımları kontrol edip yöneticekler. Tüm üniversite öğrencileri farklı şekillerde ortak noktalarını bulucaklar birbirlerinin. Şehirlere göre grublar, ünilere göre grublar, hobilere göre vs vs.
Sözlük sitemiz olucak ve tüm üniversite öğrencileri aynı platformda tanım yapıcaklar ve paylaşım yapıcaklar.
1 sorunu olan herhangi bir öğrenci yada öğrenci olmasına gerek duymaksızın herhangi bir birey sorununu istek katogorisindeki ilgili bölüme yazdığı bir sorununa en geç 12 saat içinde çözüm bulucaz. Aranan bir program, ödev, pc ile ilgili sorun vs vs .
Bunların yanında bizi destekleyen sitelerden faydalanıcaz, kendimize indir.com gibi 1 site yapıcaz herşeyi birlikte yapıcaz. 1 facebook'tan pek farkımız olmayacak fakat kendimiz biz yapıcaz. Bize destek vermek isteyen arkadaşlar bizimle irtibata geçebilirler.
Bunların dışında üniversiteler genelinde aktivitelerimiz olucak. Genel ve özel olarak farklı aktiviteler. Özel aktiviteler üniversite temsilcilikleri tarafından genel aktiviteler bizler tarafından organize edilecektir.
Saygılar.

NecroNomicon
Genel Sorumlu
Genel Sorumlu

Mesaj Sayısı : 5
Kayıt tarihi : 17/11/07

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Üniversiteler Buluşuyor

Mesaj  Endoplazmikretikulum Bir Ptsi Kas. 19, 2007 1:01 pm

Amacımız; sadece kendi üniversitemiz olmadı hiç bir zaman. salt türkiye'de ki üniversitelerde olmadı. bu yüzden yurt dışından diğer üniversiteli arkadaşlarla temasa geçtik ve sesimizi duyurabildik. burayı ismine yakışır bir forum haline getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. sizlerin desteği bu yolda yalnız olmadığımızın en büyük göstergesidir. global bir paylaşım alanı olmak için çok çalışıyoruz. sitemiz sadece forum niteliğinde algılanmasın hiç bir zaman. çünkü bizim kadar geniş bir kesime seslenme fikri gerçekten çok zor iş. umarız bu yolda sizlerle beraber tökezlemeden, dimdik bir şekilde uzun yıllar boyunca yürüme imkanımız olur..

Saygılar...
avatar
Endoplazmikretikulum
Genel Sorumlu
Genel Sorumlu

Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi : 17/11/07

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz